نقطه زن

فلزیاب لند کرافت

فلزیاب لند کرافت 09197977377

فلزیاب لند کرافت

فلزیاب لند کرافت | Land Craft  یکی از بهترین و قدرتمند ترین فلزیاب های موجود در بازار است که فقط و فقط برای یافتن فلزات با ارزش ساخته شده است. و دارای حساسیت فوق العاده بالایی برای نشناسایی انواع فلزات باارزش است. همچنین دارای ویژگی های دیگری است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. ویژگی هایی که این دستگاه را به فلزیابی محبوب تبدیل کرده است. این فلزیاب بر مبنای پالس مغناطیسی عمل می‌کند و توسط شرکت رکس | REX کشور بلغارستان تولید شده که تاکنون فلزیاب های فوق العاده ای در این زمینه تولید کرده است.

ویژگی های فلزیاب لند کرافت

فلزیاب لند کرافت دارای قابلیت تفکیک مواد آهنی و غیر آهنی است که این تفکیک را بر اساس میزان رسانایی فلز و به صورت عددی به اپراتور نشان می‌دهد. به گونه ای که اعداد مثبت را برای فلزات غیر آهنی و اعداد منفی را برای فلزات آهنی نمایش می‌دهد. این فلزیاب حرفه ای دارای قدرت عمق کاوش ۳ متری است که می‌تواند تا این عمق همه فلزات باارزش از قبیل طلا و نقره و … را تشخیص داده و آن را برای شما نمایان سازد.

این فلزیاب برای کارکرد بهینه و دقیق تر دارای یک لوپ ۳۶ سانتی متری است که مختص جستجوی فلزات کوچک و سطحی است و همچنین دارای یک فریم ۱۲۰ سانتی متری برای عمق های بالا است.  این ردیاب دارای دو منوی کاری استاتیک و داینامیک است که هر کدام از آن ها دارای دو بخش جداگانه هستند.

 

فلزیاب لند کرافت 09197977377

فلزیاب لند کرافت فروش فلزیاب شرکت آسیامدرن ۰۹۱۹۷۹۷۷۳۷۷

 

پنل فلزیاب لند کرافت

۱-  کلید ON / OFF/  CLEAR : این دکمه جهت خاموش روشن کردن دستگاه و نیز جهت متعادل نمودن دستگاه و لغو کردن تاثیر زمین و خاک است.

۲-  کلید های انتخابگر Up / Down / و… : برای حرکت نمودن در لیست منوی دستگاه و انتخاب تنظیمات , حالت تفکیک و دیگر عملکرد های دستگاه است.

۳- کلید STORE : برای انتخاب تنظیم خودکار دستگاه و همچنین ذخیره اهداف معین کاربرد دارد.

۴- کلید MODE : کلیدهای ID و ID2 برای انتخاب یکی از حالات نمایش دیجیتالی یا نموداری داده ها در حالت تفکیک است.

۵- کلید VCO / DISC : گزینه های ” static ” یا ” dynamic ” جهت انتخاب یکی از حالت های کاربری پویا کاربرد دارد . حالت VCO جهت انتخاب یکی از حالات تفکیک مانند اهداف فلزی می باشد و حالت DISC  برای حالت تفکیک صوتی با فرکانس متغیر ( مشترک همه فلزها ) کاربرد دارد.

آموزش سرهم کردن دستگاه

هنگام استفاده از لوپ دایره ای شکل ۳۳ سانتی متری دستگاه، آن را به میله ۳۲ سانتی متری وصل کنید؛ میله از دو قسمت تشکیل شده است که میله پایینی به حالت کشویی داخل میله بالایی قرار می‌گیرد. پس از تنظیم طول میله آن ‌را با پیچ سفت می‌کنید. به گونه ای زاویه بین لوپ و میله را تنظیم کنید تا هنگام کاوش، لوپ دستگاه موازی با زمین قرار گیرد. برای این کار در انتهای میله پایینی شیار مربوط به میله و کویل را که با پیچ و مهره پلاستیکی به هم متصل می‌شود روی هم قرار دهید و آن را سفت کنید. کابل کویل را به صورت محکم دور میله بپیچید. انتهای دیگر آن را به سوکت مربوط روی واحد اصلی دستگاه متصل نمایید و با چرخاندن سر فیش کابل اتصال را محکم نمایید.

 

فلزیاب لند کرافت 09197977377

فلزیاب لند کرافت فروش فلزیاب شرکت آسیامدرن ۰۹۱۹۷۹۷۷۳۷۷

 

خاموش کردن دستگاه

اگر خواستید دستگاه را خاموش کنید ابتدا سر فیش را کاملا شل نمایید؛ سپس آن را به آرامی از سوکت دستگاه فلزیاب بیرون بکشید. توجه داشته باشید که کابل اتصال کویل را بصورت محکم و سفت دور میله حامل کویل بپیچانید به گونه ای که هیچ قسمتی از آن روی کویل نیفتد. زیرا باعث ایجاد سیگنال های مزاحم و خطا در کار دستگاه خواهد شد.

در صورت تمایل به وصل کردن فریم، آن را روی زمین مونتاژ کنید و دقت داشته باشید در هنگام وصل کردن، هیچ فلزی در آن نزدیکی وجود نداشته باشد. سپس برای وصل کردن فریم از طریق کابل اتصال مربوطه آن را به سوکت مربوط روی واحد اصلی دستگاه متصل نمایید و با چرخاندن سر فیش آن را محکم کنید. در صورت خاموش کردن دستگاه ابتدا سر فیش مابل را شل نمایید سپس آن را از سوکت بیرون بیاورید و هرگز کابل اتصال کویل را نکشید تا به آن آسیبی نرسد.

نحوه روشن کردن دستگاه

 

 

به دلیل وابستگی به نرخ ارز و واردات از کشورهای واسطه، قیمت دستگاه لند کرافت متغیر است. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از قیمت روز محصولات و دریافت راهنمایی کامل خرید محصولات، با مشاوران ما در ارتباط باشید.

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.

۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.

۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.

۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *