فروش فلزیاب

روور یو سی Rover Uc

روور یو سی Rover Uc

روور یو سی Rover Uc

 

مریخ نورد UC نسل جدیدی از تکنولوژی تشخیص فلزات می باشد. اجازه دهید ما برای معرفی یک طلایاب جدید جستجوی عمیق است که کوچکتر ، سبک تر و جمع و جور تر است که هر آشکارساز که قبلا ساخته شده است . برنامه نویسی این واحد است که توسط تلفن هوشمند کنترل می شود. بدون نیاز به یک کامپیوتر برای دیدن آیتم های خاک سپرده شد.

مریخ نورد UC بر فناوری اثبات شده ، قابل اعتماد و قدرتمند از سری مریخ ، که در آن بسیاری از جزئیات بهینه سازی شده و بهبود یافته است. بنابراین چند منظوره فلزیاب روور UC قادر به قرار دادن آیتم های مدفون مثل طلا، نقره ، صدور و جعبه و همچنین اتاق های مخفی، گورهای دسته ها و تونل ها می باشد. بنابراین فلزیاب روور UC مناسب برای هر شکار گنج مخفی است .

 

در یک نگاه، در اینجا از مزایای مهم ترین مریخ نورد UC می باشد :

 

کوچک، سبک وزن و به صورت یک قطب نوردی نگاه
مبدل به عنوان یک چوب پیاده روی با رادیو FM یکپارچه
تلفن های هوشمند به عنوان کنترل کننده طلایاب و صفحه نمایش برای گرافیک های ۳D
بدون کامپیوتر لازم
نرم . تبعیض فلزات بین فلزات آهنی و غیر آهنی
پیش پیکربندی شده و آماده برای رفتن ، خارج از جعبه

با استفاده از باتری های استاندارد ( باتری AA قابل دسترس در همه جا! )

 

فلز یاب مریخ نورد UC به عنوان یک عصا مبدل و اجازه می دهد. تا به جستجو در مناطق که در آن شما می توانید. با طلایاب های معمول نیست. بدون برانگیختن منافع عمومی و گرفتن به نظر می رسد. کنجکاو، شما می توانید. جاهایی را که پیش از این هرگز می تواند.

 

اسکن اسکن طول قطب نوردی می تواند. به صورت جداگانه به دلیل مکانیسم تلسکوپی خود را تنظیم و با رادیو FM مجتمع مجهز شده است. بنابراین فلزیاب روور UC قابل استفاده به عنوان یک مبتنی بر چند رسانه ای کاربردی چوب پیاده روی را به استتار خود را به کمال است .

با توجه به پردازنده های مدرن و اجزای صرفه جویی در انرژی دو باتری AA استاندارد به اندازه کافی برای تامین قدرت کامل از آشکارساز است.

 

نرم افزار ۳d برای تجزیه و تحلیل اندازه گیری گرافیکی به طور کامل به یک گوشی هوشمند آندروید یکپارچه شده است ، بنابراین شما هر کامپیوتر برای تجزیه و تحلیل داده ها نیاز ندارد، نیز به طرز چشمگیری کاهش وزن .

بر اساس قدرت پردازش از تلفن های هوشمند امروز مهندسان ما و توسعه دهنده نرم افزار ایجاد آسان به استفاده از فن آوری بالا و اسکنر زمین ۳D . این ارائه می دهد همه چیز لازم را به سرعت و کارآمد اندازه گیری روند.

به عنوان یک نتیجه از صفحه نمایش لمسی دستی آن شما می توانید. چرخش ، زوم و تغییر اندازه همه از گرافیک ۳D نمایش داده می شود. و تنها با استفاده از انگشت خود را.

 

 

 

 

روور یو سی Rover Uc

 

 

روور یو سی Rover Uc

 

 

روور یو سی Rover Uc

رابط کاربری این گوشی های هوشمند و برنامه OKM به زبانهای زیر قابل دسترسی می باشد :

نسخه A: انگلیسی، فرانسه، دویچ، Español ، Ελληνικά ، Türkçe ، ایتالیایی ، پارسی ، Pусский

نسخه B : انگلیسی، فرانسه، فارسی ، عربی
تلفن های هوشمند حمل است باز ، بنابراین اگر شما خود را از سیم کارت خود را به جای قفل سیم رایگان تلفن های هوشمند آندروید شما قادر به نه تنها با مریخ نورد UC اسکن اما استفاده از آن به عنوان یک تلفن معمولی با تمام قابلیت های خود را مانند دسترسی به اینترنت، تماس، دولت ، و همچنین هر برنامه نصب شده است.

 

مانند تمام فلز دیگر از سری مریخ نورد ، مریخ نورد UC ترکیبی خیره کننده از عملکرد، ارگونومی و طراحی عملی است. با توجه به وزن کوچک آن تنها ۰٫۶۵ کیلوگرم شما می توانید آن را در همه جا شما می خواهید. با استفاده از تنها یک دکمه شما می توانید تمام حالت های عامل مدیریت کند.

 

حالت های عامل زیر موجود است:

 

مغناطیس سنج تصویری برای قرار دادن اشیاء فلزی فرومغناطیسی در زیر زمین
ویژوال اسکن زمین ۳D با حالت ضربه دستی و اتوماتیک ( اسکن زمین گرافیکی با تجزیه و تحلیل سه بعدی به طور مستقیم در تلفن های هوشمند )
تبعیض فلز ویژوال بین فلزات آهنی و غیر آهنی

تمام اندازه گیری ها را می توان مستقیما در محل قرار گرفت. در صورت نیاز شما قادر به ذخیره و بازگشایی گرافیک بر روی تلفن های هوشمند برای تجزیه و تحلیل بیشتر در صورت لزوم.

برای کسانی که هنوز هم مایل به استفاده از PC ، اسکن تصاویر مریخ نورد UC به طور کامل با جایزه ما برنده نرم افزار ویژوالایزر ۳D سازگار است. داده های اندازه گیری شده از فلز یاب مریخ نورد UC می تواند. به هر کامپیوتر از طریق کابل USB گوشی های هوشمند منتقل می شود.

پس از انتقال داده ها، اسکن را می توان با نرم افزار ویژوالایزر ۳D تجزیه و تحلیل . این امکان برای بدست آوردن اطلاعات دقیق در مورد اندازه جسم را زیر سطح خاک سپرده شد و یا . اسکن زیبا می توانید اشکال دقیق هدف را نشان می دهد. هنگامی که اندازه گیری و ثبت در حالت کیفیت بسیار بالا.

 

 

درس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات   @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan    

 

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب مهندس کیان پور : ۰۹۱۲۲۳۰۲۲۱۵

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب  خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۸

گنج یابی

 فلزیاب های برتر دنیا

پینترست

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب و انواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *