درباره فلزیاب و گنج یاب

خرید لوپ ۱ در ۱

خرید لوپ 1 در 1 09197977377

خرید لوپ ۱ در ۱

انواع مختلف کابل‌‌ ها جهت انتقال جریان برق ضعیف، متوسط و قوی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین این محصول از اهمیت ویژه‌ای در تجهیزات برقی برخوردار هستند. اما کابل چیست؟ اگر بخواهیم تعریف کلی از اینکه کابل چیست ارائه دهیم، باید گفت کابل متشکل از چندین سیم الکتریکی است که در یک غلاف جمع شده‌ است. در این مطلب نیز قصد داریم به معرفی انواع کابل‌های موجود بپردازیم و تا حد امکان شما را با ویژگی هر یک از آن ها آشنا کنیم. به لوپ های فلزیاب گاها اسامی متفاوتی داده می‌شود. مانند سیم پیچ، کویل، سیم پیچ جستجو، کابل و…

 

خرید لوپ 1 در 1 09197977377

خرید لوپ ۱ در ۱ فروش فلزیاب شرکت آسیامدرن ۰۹۱۹۷۹۷۷۳۷۷

 

کویل یا لوپ فلزیاب یک بخش اصلی از دستگاه های فلزیاب، طلایاب و گنج یاب می باشد. شکل لوپ یا کویل، معمولا به صورت دایره یا بیضی شکل می باشد. قابلیت لوپ فلزیاب به این صورت است که یک میدان مغناطیسی تولید کرده و اهداف فلزی را در محیط اطراف دنبال می کند. هنگام کاوش در محیطی که سطح خاک پر از ذرات، مواد مزاحم و آشغال است مانند میخ و فلزات ریز که در سطح هستند باید از بزرگترین سایز لوپ دستگاه فلزیاب استفاده کرد که کویل های ۱ در ۱ اینجا کاربرد خود را نشان می‌دهند.
کابل (cable) از دو بخش اصلی رسانا و عایق که رسانا برای انتقال جریان الکتریکی، سیگنال و نور استفاده می‌شود، تشکیل شده است. کابل‌ها بر اساس سطح ولتاژ، کارکرد، شکل رسانایی و رشته‌های آن به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند.

انواع لوپ فلزیاب

 • لوپ جستجوگر کوچک : از آنجا که میدان مغناطیسی یک سیم پیج کوچک در یک حجم کوچک متمرکز است،  بهترین انتخاب برای کاوش در مناطق با زباله فلزی فراوان است. این امر به شما اجازه می دهد تا بر روی زباله‌ها مانور دهید تا اهداف خوبی را پیدا کنید،. مخصوصا هنگام جستجو در مکان های تنگ، که جستجوگرهای بزرگ نمی توانند آن را انجام دهند.
 • لوپ جستجوگر متوسط : برای شکار اهداف مهم که معمولا شامل سکه‌ها و اهداف با اندازه سکه است، بهترین انتخاب است. از آنجا که کویل با سایز متوسط بهترین ترکیب از چگالی میدان مغناطیسی، عمق شناسایی و توانایی تشخیص بیشترین طیف از اندازه‌های هدف. در محدوده تشخیص را فراهم می‌کند، بنابراین استاندارد ترین سیم پیچ با اکثر فلزیاب های استاندارد است.
 • لوپ جستجوگر بزرگ : لوپ های بزرگ میدان مغناطیسی بیشتری نسبت به سیم پیچ‌های کوچک تولید می‌کنند و در نتیجه عمق و پوشش بیشتری را فراهم می‌کنند. گاها با عنوان لوپ پروانه ای یا لوپ دابل شناخته می‌شود. نمونه دیگر آن نیز با نام کویل سیم پیچ کابل نامیده می‌شود.

 

خرید لوپ 1 در 1 09197977377

خرید لوپ ۱ در ۱ فروش فلزیاب شرکت آسیامدرن ۰۹۱۹۷۹۷۷۳۷۷

 

مشخصات کابل یک در یک فلزیاب:

 • قابل استفاده برای انواع فلزیاب ها
 • قابل تبدیل به لوپ های ۵۰ سانتی و ۳۰ سانتی
 • لوپ ۱ متر مربعی باعث افزایش عمق ۳۰ درصدی برای فلزات بزرگ و کاهش حساسیت به فلزات ریز و اثرات زمین
 • افزایش چشم گیر سرعت کاوش و راحتی کار
 • لوپ ۱ متری ساده پیچیده شده از سیم افشان ۱ میل
 • دارای کابل رابط مخصوص ۲ متر
 • سیم پیچ جدا از چهار چوب اصلی
 • بسیار سبک و با استحکام
 • کامل و آماده استفاده برای انواع فلزیاب های پالسی
*نکته مهم : قابل ذکر است که لوپ دستگاه در ثبات و نفوذ پذیری نقش بسیار مهمی دارد.
خرید لوپ 1 در 1 09197977377

خرید لوپ ۱ در ۱ فروش فلزیاب شرکت آسیامدرن ۰۹۱۹۷۹۷۷۳۷۷

انواع کابل بر اساس نوع کارکرد

با توجه به اینکه کارکرد کابل برای انتقال جریان است، مهم است که بدانیم برای انتقال چه چیزی قرار است از این ابزار استفاده کنیم. معمولا از کابل برای انتقال الکتریسیته (نیرو)، سیگنال و نور استفاده می‌شود که این به نوبه خود نگاه متفاوتی برای دسته‌بندی کابل‌ها می‌باشد. برای انتقال الکتریسته از کابل‌های فشار ضعیف، متوسط، قوی و فوق قوی استفاده می‌شود اما برای انتقال سیگنال از کابل‌های مخابراتی، شبکه و کواکسیال استفاده می‌شود.

خرید کابل ۱ در ۱ فلزیاب

قیمت کابل ۱ در ۱ با توجه به عوامل مختلف متغیر خواهد بود. شما کاربران گرامی و عزیز می‌توانید برای خرید دستگاه مورد نظر خود و با شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید. این دستگاه برای تمامی شرایط های خاک و زمین طراحی و ساخته شده است. قدرت آنالیز و پردازش تمام فلزات (غیر فلزات) و منوی اختصاصی برای تفکیک طلا که دارای ثبات و پایدار ی بسیار بالا در شرایط مختلف آب و هوایی می باشد.

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.

۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.

۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.

۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *