فلزیاب فول آپشن

خرید فلزیاب پروتون ۴ سنسور

خرید فلزیاب پروتون 4 سنسور 09197977377

خرید فلزیاب پروتون ۴ سنسور

فلزیاب پروتون ۴ سنسور محصول شرکت آسووا | Assuva ترکیه از بهترین فلزیاب های جهان است. دستگاه فول آپشن پروتون در سری های مختلف به بازار عرضه شده است. و محبوبیت زیادی در سراسر جهان دارد. این فلزیاب حرفه ای می تواند تفاوت های حرارتی را در وضوح ۶۴ پیکسل ببیند. زاویه دید آن ۶۰ درجه است. سنسور مغناطیسی شدت میدان مغناطیسی dc را در محل اندازه گیری می کند.

 

خرید فلزیاب پروتون 4 سنسور 09197977377

خرید فلزیاب پروتون ۴ سنسور فروش فلزیاب شرکت آسیامدرن ۰۹۱۹۷۹۷۷۳۷۷

 

شناسایی فلزات در پروتون ۴ سنسور

هر سنسور موقعیت خود را اندازه گیری می کند. Jeo faz با اندازه گیری شدت میدان مغناطیسی در چهار مکان مختلف، امکان جمع آوری داده های سریع را فراهم می کند. این سیستم می تواند حرارتی یا مغناطیسی کار کند. پس از جمع‌آوری تمام داده‌ها از حسگرها، داده‌های مکان را از طریق بلوتوث ارسال می‌کند. دوربینی که روی فوکوس یک کره قرار دارد. پوشش کره را در داخل می بیند و پوشش را با توجه به داده های به دست آمده رنگ می کند.

برای هر فلز، یک عدد متفاوت وجود دارد و این تفاوت را ایجاد می کند. رنگ ها قرمز فلزی آبی و سبز روشن را به صفحه نمایش منعکس می کنند. فرصت ها و توانایی ها: می تواند اشیاء مدفون را که با دست ساخته شده اند یا چیزهای کنده کاری شده مانند تونل، اتاق، انبار، یا فلزات مدفون مانند بتن مسلح، آجر، تخت سنگ را تشخیص دهد. علاوه بر این، یک منوی گزینه برای جستجوی مکان های سرپوشیده مثل غار، اسکن فضای داخلی و اسکن فضای خارجی وجود دارد.

سنسور های به کار رفته در دستگاه

فلزیاب پروتون ۴ سنسوره به منظور جستجوی طلا با دقت بسیار بالا مجهز به برترین تکنولوژی ها و سنسور های هوشمند در کشور ترکیه است. با امکاناتی که این طلایاب در اختیار شما قرار می‌دهد جستجو برایتان بسیار ساده خواهد شد.

۱- سنسور مگنتیک

دستگاه پروتون الیچ. بسته به سفارش مشتری دارای ۱ یا ۲ یا ۴ سنسور سزیوم رادیواکتیو است. این سنسورها برای جستجوی مگنتیک می باشد. بیشتر کارایی این قسمت برای جستجو در خشکی است.

۲- سنسور ترمال

این سنسور، در انواع پروتون الیچ بسته به سفارش مشتری از یک مگاپیکسل تا ۶۴ مگاپیکسل قابل افزایش است. هر چقدر سنسور ترمال قدرت و پیکسل بالاتری داشته باشد وضوح تصویر بالاتر و سرعت جستجوی بیشتر با حداقل تغییر موضع خواهد داشت.

۳-هدف یاب لیزری

هدف یابی لیزری که در کنار سنسورها قرار داده شده. به اپراتور کمک می کند تا به راحتی نقطه موردنظر را اسکن و هدف یابی کند.

 

خرید فلزیاب پروتون 4 سنسور 09197977377

خرید فلزیاب پروتون ۴ سنسور فروش فلزیاب شرکت آسیامدرن ۰۹۱۹۷۹۷۷۳۷۷

 

۴- رادار لیزری

رادار لیزری تکنولوژی جدیدی می باشد که در هواپیماها و دستگاه های نظامی برای هدف یابی دقیق تر کاربرد دارد. با استفاده از این تکنولوزی در دستگاه پروتون الیچ مدل LB-4 تا فاصله ۴۰ متر به اپراتور این امکان را می دهد که بعد از شناسایی هدف دقیق تر و با کاهش فاصله به آن نزدیک شده. و نقطه دقیق تر را هدف یابی کند.

 

ویژگی های نرم افزار پروتون ۴ سنسور

نرم افزار پروتون الیچ اطلاعات و دیتا را از دستگاه از طریق بلوتوث دریافت می‌کند. بعد از تجزیه و تحلیل لحظه ای اپراتور به راحتی می تواند در عرض چند دقیقه زمین وسیع تری را از بابت وجود حفره، اتاق و فلزات به تفکیک مشخص کند.

این نرم افزار همزمان بر روی صفحه پنج سطر اطلاعات را به اپراتور نشان می دهد که سطر اول و دوم مربوط به موقعیت هدف، سوم فاصله اپراتور تا هدف و سطر چهارم فاصله اپراتور با هدف از نظر رادار لیزری و سطر پنجم مربوط به عمق فلز یا حفره یا اتاق و یا چاه با هدف موردنظر می باشد.

 

امکانات فلزیاب پروتون ۴ سنسور

  • عمق دستگاه از ۲۰ تا ۵۰ متر بستگی به شرایط سختی زمین.
  • شعاع دستگاه ۱۰۰۰ متر.
  • قابلیت ردیابی فلزات و تفکیک همزمان آن.
  • قابلیت اسکن و تصویربرداری از اتاق. تونل های زیرزمینی تپه های باستانی و سنگرها.

 

خرید فلزیاب پروتون 4 سنسور 09197977377

خرید فلزیاب پروتون ۴ سنسور فروش فلزیاب شرکت آسیامدرن ۰۹۱۹۷۹۷۷۳۷۷

 

قیمت فلزیاب پروتون ۴ سنسور

فلزیاب پروتون از بهترین دستگاه ها به منظور جستجوی طلا و انواع فلزات بین دستگاه های موجود در بازار است. این دستگاه در دسته فلزیاب های فول آپشن قرار می‌گیرد. به دلیل وابستگی به نرخ ارز قیمت این محصول ثابت نیست. شما عزیزان برای اطلاع از قیمت روز دستگاه های پروتون و خرید محصول مورد نظر خود با مشاوران شرکت آسیامدرن در تماس باشید.

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.

۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.

۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.

۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *