فلزیاب

خرید فلزیاب دیانا

خرید فلزیاب دیانا 09197977377

خرید فلزیاب دیانا

یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه های طلایاب در میان فلزیاب های ارزان قیمت، دستگاه‌ فلزیاب دیانا | DIANA می‌باشد. این فلزیاب پالسی دارای حالت‌های مختلف جهت پیدا کردن فلزات گوناگون و تفکیک فلزات با ارزش همچون طلا از فلزات بی ارزش نظیر آهن می‌باشد. عمق نفوذ بسیار بالای این دستگاه نسبت به قیمت آن و همچنین قابلیت تفکیک فوق العاده ی فلزات باعث شده این دستگاه در میان طرفداران خود محبوبیت بسیاری بدست آورد.

خرید فلزیاب دیانا 09197977377

خرید فلزیاب دیانا فروش فلزیاب شرکت آسیامدرن ۰۹۱۹۷۹۷۷۳۷۷

 

ویژگی های فلزیاب دیانا

یکی از ویژگی های این دستگاه فلزیاب قدرتمند، حالت جاست گلد | Just Gold آن می‌باشد که باعث شده شما بتوانید همزمان فلزات ارزشمند و دیگر فلزات را با قابلیت تفکیک در این دستگاه تشخیص دهید. یکی از بهترین دستگاه های طلایاب در میان فلزیاب های ارزان قیمت فلزیاب قدرتمند دیانا می‌باشد.

این دستگاه دارای حالت‌های مختلف جهت پیدا کردن فلزات گوناگون و تفکیک فلزات با ارزش همچون طلا از فلزات بی ارزش نظیر آهن می‌باشد. طلایاب دیانا در میان گنجیاب های ارزان قیمت عمق نفوذ بالا و حذف ذرات کاملا دقیقی دارد. حالت جاست گلد آن باعث شده شما بتوانید همزمان فلزات ارزشمند و دیگر فلزات را همزمان تشخیص دهید.

 

خرید فلزیاب دیانا 09197977377

خرید فلزیاب دیانا فروش فلزیاب شرکت آسیامدرن ۰۹۱۹۷۹۷۷۳۷۷

 

کویل های گنجیاب دیانا

امکان اتصال کویل های متعدد از جمله لوپ ۲۵ و لوپ ۵۰ و کابل یک در یک متر باعث شده در شرایط جغرافیایی و آب و هوایی گوناگون قابل استفاده باشد. همانطور که می‌دانید در فضاهای گوناگون باید کویل و وسیله های مختلف و مناسب استفاده کرد.

برای مثال هنگامی که اپراتور در تونل، غار و یا فضای این چنینی قرار می‌گیرد، نمی‌تواند از کویل های بزرگ استفاده کند و بهتر است از کویل هی کوچک مثل سایز ۲۵ استفاده شود.

فلزیاب قدرتمند دیانا یکی از آن دستگاه های ارزان قیمت است که می‌تواند حتی در محیط های مختلف رطوبتی به خوبی عمل کند و تفکیک آن دچار هیچ خطایی نمی شود. بالانس دستگاه یکی از موارد مهمی است که موفقیت جستجو به درستی آن بستگی دارد. از موارد مهمی که فلزیاب قدرتمند دیانا را تبدیل به بهترین دستگاه گنجیاب ارزان قیمت بازار کرده است، بالانس اتوماتیک و دستی آن می‌باشد که هر گونه خاک را به راحتی کالیبره کند.

امکانات فلزیاب دیانا

  • حذف ذرات و مواد آلوده ی معدنی
  • بالانس خاک بصورت اتوماتیک و دستی
  • اتصال کویل های متعدد ۲۵ , ۵۰ و کابل یونیورسال
  • باتری قابل شارژ و امکان کار کرد تا ۳ ساعت مداوم
  • قابل ارتقا به مدل تصویری با سنسور مگنومتر
  • عمق نفوذ ۴ متر

قیمت فلزیاب دیانا

فلزیاب دیانا دستگاهی قدرتمند و ارزان است که عملکرد خوبی را به نسبت قیمتش ارائه می‌دهد. شما عزیزان می‌توانید برای تهیه دستگاه مورد نظر خود و دریافت مشاوره جامع با مشاوران شرکت آسیامدرن در ارتباط باشید.

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.

۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.

۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.

۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *